* Ūlos maratono rezultatai čia

* Ūlos maratonas rugsėjo 21 dieną ,

            2.LAIKAS IR VIETA

                        Maratonas vykdomas 2013.09.21 dieną Ūlos upe. Starto vieta: Rūdnios kaime prie užtvankos, finišas ? Trakiškių poilsiavietėje. Registracija išankstinė (e-mail) arba starto vietoje nuo10.00 val. iki 11.30 val.

Startas 11.30 -12.30val.Nakvynė stovyklavietėje Trakiškiuose

Nuostatai yra čia ; paraiškos kortelė čia

*2013.06.09(VII) Vandens turizmo maratonas "Merkys-2013"

Maratonas vykdomas 2013 m. birželio 9 d. Merkio upe. Startas 12.00 val. prie tilto per Merkį Senojoje Varėnoje. Plaustai startuoja 10.00 val. Atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę, prie bažnyčios. Finišas Puvočiuose, Grūdos ir Merkio santakoje. Dalyvių vardinės paraiškos (blankas pridedamas) pateikiamos birželio 9 d. iki 10.30 val. varžybų starto vietoje.

Informacija tel: 123, 123 www.keliautojusajunga.lt
Elektroninis paštas

Renginio nuostatai yra ČIA.Organizacines maratono išlaidas padengia Lietuvos keliautojų sąjunga ir Varėnos švietimo, kultūros ir sporto skyrius.
Dalyvių maitinimo ir kelionės išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija arba patys dalyviai.
Dalyvių autotransportas iš starto į finišą bus palydėtas 10.00 val. Vairuotojai iš Puvočių į startą organizatorių transportu išvyksta 11.00 val.
Nakvoti starto vietoje neleidžiama. Organizatoriai plaukimo priemonėmis neaprūpina.
Starto mokestis kiekvienam dalyviui 10 Lt, moksleiviams, studentams ir pensininkams - 5 Lt.
Dalyviams būtinos gelbėjimo liemenės.

 

* Ūlos maratono rezultatus galite rasti čia

* Ūlos maratono nuostatus galite rasti čia : 2012 Ulos maratonas.docx ; registracijos kortelę čia

*  Patikimiausias transportas iki Berche Dabano perėjos

 

Pagaliau sulaukėm nuostatų Merkio maratono ,Šlovė keliautojų sąjungai ,ir dar gerai , kad ne paskutinę dieną

2012 04 22 Lietuvių triumfas Estijoje

Varžybų rezultatus galite matyti čia?.

Užfiksuotas akimirkas galite žiūrėti čia...

*

* 2011 11 13 Dipolio Iššūkio nugalėtojas ? Arūnas Dubauskas

 

Rezultatus galite peržiūrėti Dipolio iššūkio 2011 svetainėje arba tiesiog paspaudę čia....

*  2011 10 09 Iš Čekijos mes su sidabro medaliais

Vakar Česky Krumlove (Čekija) vyko tradicinis tarptautinis b/k irklavimo maratonas. 36,7km Vltavos upe sėkmingai įveikė 285 įgulos iš įvairių Europos šalių , viso dalyvavo 292 įgulos baidarių - kanojų klasėse , 35 įgulos jaunučių klasėje ir 108 įgulos plaustų - suoliukų klasėse . Labai sėkmingai šiame maratone rungtyniavom: Vyterigas, Audrionis ir Juozčius. Vytenis, Audrius ir Juoz trivietę baidarę irklavo su kanojų irklais(baidariniais neleido) , todėl jie rungėsi C-3 ir C-4 valčių klasėje. Distanciją jie įveikė per 2.42,18 val. užėmė antrą vietą. Arūnas Dubauskas rungtyniavo su savo gamybos baidare ?Giedra?, kuris 36,7 km įveikė per 2.34,40 val. ir veteranų grupėje tarp 44 baidarininkų užėmė aukštą 9-tą vietą.

Šių var žybų rezultatus galite peržiūrėti čia....

Daugiau informacijos apie Česky Krumlovo maratoną rasite čia...

Daugiau nuotraukų galite pažiūrėti čia :

 

*

*   Ūlos maratono rezultatus  galite pažiūrėti čia : rezultatai

*   Ūlos maratonas vyks 2011.09.24 dieną  , nuostatus rasite čia ; registracijos kortelę čia

*   Įdomi nuoroda  ( kaip nereikia daryti ) 

*  Nemuno regatos kuri vyks 2011.09.17 dieną

             daugiau informacijos  rasite pagal šią nuorodą : http://www.kaunoturistuklubas.lt/kauno-turistu-klubo-renginiai/5-kiti-renginiai/17-baidares.html

*   Varžybų Lenkijoje rezultatus galite pasižiūrėti čia : ir čia komandiniai

                   Lietuvos baidarių irklavimo mėgėjai sėkmingai ir garbingai  rungtyniauja svetur, iš įvairiausio rango varžybų grįžta su akščiausiaisiais apdovanojimais.

2011 06 27 Lietuvos irkluotojų pergalės Lenkijoje 

            Praėjusį savaitgalį, nemažas būrys Lietuvos baidarių irklavimo mėgėjų, dalyvavo jubiliejinėse XX kartą organizuojamose, tarptautinėse baidarių irklavimo varžybose, Dunajeco upe. Tarp daugiau kaip 300 dalyvių iš 14 komandų bei pavienių dalyvių atstovavusių Lenkijai, Vokietijai, Vengrijai bei kitoms šalims, rungėsi ir gausus irkluotojų būrys iš Lietuvos. Šiose varžybose lietuvaičiai atstovavo Kauno vandens slalomo ir turizmo klubą ?Yris?. 

              Varžybų dalyviams startas buvo duotas Novy Targo mieste. Per tris varžybų dienas jie turėjo įveikti apie 90 km. labai sraunia, klastinga, įvairių pavojų tykančia, palei Lenkijos ir Slovakijos sienas, kalnuose tekančia, nepaprasto grožio Dunajec upe. Finišo liniją, įveikusieji šį nuotolį kirto  Novy Sącze.

            Pirmąją varžybų dieną dalyviai rungėsi tikslaus nusileidimo ir laisvo plaukimo rungtyje. Antrąją dieną jėgas išbandė greičio ir slalomo ruožuose, o trečiąją dieną vyko komandinės lenktynės greičio ruože.

 

             Novy Sącze iškilmingoje aplinkoje buvo pagerbti šių varžybų nugalėtojai bei prizininkai. Apibendrinus trijų dienų varžybų rezultatus, tarp vienvietėmis baidarėmis rungtyniavusių vyrų nugalėtoju paskelbtas kaunietis Arūnauskas (38m). Mišrių dvejetų porose niekas neprilygo panevėžietei Aureliinytei (20m) ir Juevičiui (48m), vyrų dvejetų varžybose nugalėjo kaunietis Dariuevičius (25m) ir Aidinas (40m) iš Klaipėdos, o moterų grupėje panevėžietė Tomkauskaitė (17m) poroje su klaipėdiete Sanlovaite (23m) pasidabino sidabriniais apdovanojimais. Komandinėse lenktynėse nepralenkiemia buvo ?Yrio? 1-a komanda. Susumavus visų dalyvių rezultatus, galutinėje įskaitoje ?Yrio? komanda užėmė aukštą 4-tą vietą.

 

            Prie to, kad ?Yrio? komanda užėmė aukštą vietą,  daug prisidėjo nemažai taškų į komandos taupyklę įnešę, sėkmingai ir garbingai šias varžybas užbaigę Žanenė, Jurgdminaitė, Dašauskas, Joliitienė, Reminius, Ričailavičius, Kęstnčiauskas, Artūniusevičius, Aurimas ir Augeavykai.

 

           Šių varžybų nugalėtojų bei prizininkų pagerbimo metu buvo maloniai nustebintas ?Yrio? klubo prezidentas Juoevičius, kuriam tą dieną sukako 48-eri metai. Visi varžybų dalyviai gimtadienio proga Juozui sugiedojo himną ir palinkėjo geros sveikatos.

 

            Užfiksuotų akimirkų iš šių varžybų galite pamatyti čia...

  ?Merkio 2011? maratono nugalėtojai Sigitvas ir Juovičius jaunimui kelio lengvai neužleidžia
 

*        2011 06 06 Merkio maratonas

               Š/m gegužės 4 d. vandens sporto ir turizmo mėgėjai rinkosi Varėnoje, kur Lietuvos keliautojų sąjunga organizavo tradicinį baidarių irklavimo maratoną ?Merkys 2011?. Kepinant kaitriai saulei, 32km baidarių irklavimo maratono varžybos prasidėjo kiek neįprastai ? kiekvienos valčių kategorijos grupės dalyviai startavo bendru startu.

           Varžybas pradėjo vyrai vienvietėmis baidarėmis, po 5 minučių startavo mišrios įgulos, o po 10 minučių vyrų dvivietės įgulos, 

           Vienviečių baidarių grupėje niekas neprilygo 100km maratono prizininkui kauniečiui Arūnuskui, antrają vietą užėmė Arvyitis iš Vilniaus, trečias finišo liniją kirto Ramūvičius Iš Kauno.

           Mišrių įgulų grupėje atkakli kova vyko tarp Kauno ?Yrio? komandos Diarovaitės ir Jogausko bei klaipėdiečių Aidimienės ir Aešino. Pergalę šventė kauniečiai. Treti finišavo   Alytuto auklėtiniai Baranauskaitė ir Ginsymas.

           Vyrų dviviečių baidarių grupėje triumfavo irklavimo veteranai Sigovas ir Juozčius, antri finišavo Daičius ir zaitis, atstovaujantys Kauno ?Yrio? II-jai komandai, o trečiąją vietą iškovojo sparčiai progresuojantys klaipėdiečiai Šarimas ir Artsevičius.

            Komandinėje įskaitoje pergalę šventė Kauno ?Yrio? I-oji komanda, antri Klaipėdos ?Žvelsiniai?, trečioje vietoje liko Kauno ?Yrio? II-oji komanda.

 


 

 

*  Vandens maratono data nekeičiama.   Lietuvos vandens turizmo maratonas "Merkys-2011" vyks 2011 m. birželio 4 d. Startas Senojoje VARĖNOJE , Finišas Puvočiuose. Startas 12.00 val baidarėms, 10.00 val. plaustams. Nuostatai yra čia  ; paraiška čia .    Lietuvos keliautojų sąjunga.

*  2011 05 01 VI-asis Vohandu 100 km maratonas

   Iš viso, maratonui buvo užsiregistravusios 364 įgulos iš jų startavo 309. Lietuvos atstovai dalyvavo  K-2 (viso 96 įgulos) ir K-1 (viso 58 dalyviai) valčių klasėse, bei triviete baidare. Lietuvai atstovavo ir viena mergina, kuri lenktyniavo vienviečių baidarių moterų grupėje.

            Didžiulį susidomėjimą sukėlė iki šiol niekam nematyta trivietė baidarė, kurioje irklavo. Kai kurie estų specialistai prognozavo, kad tokia valtis finišo nepasieks, nes jų manymu įveikiant upės slenksčius ji turėtu perlūžti per pusę bei strigti posūkiuose. Skeptikų nuostabai, iš karto po starto  K-3 įgulai darniai irkluojant ir net nededant didelių pastangų jie greitai  pradėjo nuo visų tolti nors kurį laiką estų dvivietė baidarė laikėsi jiems ant bangos, tačiau rimtesnės konkurencijos trivietei baidarei sudarytri neistengė, 45 sekundžių persvara prieš estų vyrų baidarės dvivietės įgulą neatspindi realios padėties. Trivietė baidarė buvo žymiai greitesnė.

             K-2 valčių grupėje dėl nugalėtojų titulų inirtinga kova prasidėjo po 76 km, kai net iki 7 min. persvarą turėjusius estus pasivijo mūsų veteranai Silovas ir Juozvičius, nuo kontrolinio punkto abi įgulos likus 24 km iki finšo pajudėjo kartu. S.Bas ir J.Gures greitai įgijo apčiuopiamą persvarą. Likus iki finišo 15 km jų persvara siekė daugiau kaip 2 min, tačiau  estai sūnus Raigo (Estijos rinktinės narys, Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis) ir tėvas Koder (daugiakartinis šio maratono nugalėtojas K-1 vačių klasėje)  buvo žymiai stipresni, finišą jie pasiekė per 7 val. 52 min. 09 s S.Bulovo ir J.Gurevičiaus rezultatas 7val 59 min. 02 s. Treti finišavo panevėžiečiai šiuo metu gyvenantys Kaune, Audonis ir Vytigas jų rezultatas 8 val. 18 min. 20 s. Pažymėtina, kad šie ryžtingi ir atkaklūs vaikinukai veteranams ant bangų išsilaikė apie 40 km. iki  sraunių ir staigių posūkių.Nors veteranams iki virtimo kartais irgi nedaug trūkdavo...

              K-1 valčių klasėje, antrus metus iš eilės nugalėjo  Jonas, pažymėtina tai, kad Jos pirmasis dalyvis kuris Vohandu įveikė Samarkando gamybos sportine baidare . Arūnas Dubauskas su savo gamybos naujaja ?Giedra? bandė sudaryti rimtą konkurenciją Jonui, tačiau Jonas buvo žymiai stipresnis jo rezultatas 8 val. 01 min. 04 s. Arūna finišavo per 8 val. 12 min. 51 s. Trečias finišo liniją pasiekė estas Uko Kirge 8 val 52 min. 20 s. Gerai irklavo Baltijos jūros nugalėtojas Domant , jo rezultatas 10-tas,  Robinzon  12-tas , iš kurio  Vohandu šį kartą pareikalavo nemažai jėgų.

            Varžybų dalyviams pasiekti gerų rezultatų padėjo klaipėdietis VšĮ VSTK ?Prie Žvelsos? prezidentas Artūras Daniusevičius, bei Kauno VšĮ ?Vandens turistai? vadovė Ovidija Undzėnaitė ir jos kompanija, kurie negailėdami savo jėgų visokeriopai pagelbėjo varžybų dalyviams.

             Kiekvienas dalyvis tokiose varžybose patiria daug įspūdžių apie kuriuos diskutuoti galima ilgą laiką, tačiau aprašyti visko, nėra galimybių.

             Visi dalyviai sėkmingai įveikę šį nuotolį buvo apdovanoti atminimo medaliais ir diplomais, o nugalėtojai ir prizininkai pamaloninti atminimo dovanėlėmis bei piniginiais prizais.

              Rezultatus galima peržiūrėti čia.... 

              Užfiksuotas akimirkas iš šių varžybų galima peržiūrėti čia...             Vakar, Estijoje, finišavo VI ? ą kartą surengtos 100 km b/k irklavimo maratono varžybos. Kaip įprasta varžybų dalyviams startas buvo duotas 7 val. ryto Tamulos ežere, raketos šūviu.

 

*  MIELI KLUBIEČIAI IR DRAUGAI  PRAŠOME PAREMTI KLUBĄ 2% nuo fizininių asmenų pajamų mokesčio

               (  prašymo blanką rasite čia : jpg formatu  ;   fileriu čia )

*        2011.01.28 dieną mūsų turizmo tėvui ALEKSUI ORLOVUI suėjo 76 metai , linkime jam ilgų dar gyvenimo metų !

]*     Gavom pakvietimą dalyvauti ilgiausiame Europoje maratone Gaujos upe Latvijoje ! Apie tai informacijos rasite šiame puslapyje  http://gaujaxxl.lv/en/

*     Vandens renginių kalendorių galite pasižiūrėti čia

* Na o čia prisiminimai iš Žvelsos

* Filmuką  Ūlos maratono galite pažiūrėti čia

            Esame dėkingi autoriui.

* Ūlos maratono rezultatus galite rasti čia !!       

*  Nemuno rezultatus pagaliau galite rasti čia

*  Ūlos maratono nuostatus rasite čia: word ; pdf                 Paraiška maratonui čia :

*  Nemuno regatos nuostatus rasite čia:                  Paraiška regatai čia :

*  Keletas akimirkų iš kelionės šiaurėje :

*  2010 m metų Merkio maratono rezultatus galite rasti čia : ( yra ir Moterų rezultatai )

              Ir te atleidžia Žvelsinių komanda Keliautojų sąjungai už jai prirašytas 14 minučių ir pakeltai į trečią vietą....

                              

* 2010 06 06 Merkio maratonas  

               Šeštadienį  b/k irklavimo ilgų nuotolių mėgėjai iš įvairių šalies miestų ir miestelių bei svečiai iš Latvijos ir Lenkijos rinkosi į Varėną dalyvauti tradiciniame maratone Merkio upe. Oro sąlygos varžyboms buvo tiesiog idealios.                

Į 32 km ilgio trąsą nuo Varėnos iki Puvočių pasroviui leidosi daugiau kaip 100 laivų. Dalyviai yrėsi ne tik vienvietėmis bei dvivietėmis baidarėmis, bet ir 10 vietų vikingų laivais, plaustais bei kanojomis.             

              Pirmieji į starto liniją stojo vienviečių baidarių dalyviai, tarp kurių laimėjo 100 km maratono nugalėtojas kaunietis Arūnas Dubauskas. Antras finišavo Arvydas Petraitis iš Vilniaus, kuriam patarimų negailėjo visų laikų vienas tituluočiausių Lietuvos irkluotojų, pasaulio čempionas Anatolijus Korolkovas. Trečiąją vietą užėmė Aurimas Baravykas iš Širvintų.             

              Mišrių ekipažų grupėje nugalėjo Klaipėdos ?Žvelsinių? komanda - Alešinas su nauja partnere Indre Norvaišaite iš Panevėžio, antri finišavo Egraitė ir Edvazaitis, o bronzos medaliais pasipuošė Saulovaitė ir Jusčiulis.              

              Tarp vyrų dviviečių įgulų nenugalima buvo ?Yrio? komanda - Jona ir Dariu. Antri liko Artūrs spoto klubo atstovai - Martyna ir Maris, o bronziniais apdovanojimais džiaugėsi Sigits ir Juoza.               

              Susumavus vyrų ir mišrių įgulų rezultatus, tarp komandų nugalėjo Kauno ?Yrio? ? 2, atstovaujama Joausko, Dariaevičiaus ir Saulovaitės bei Jusiulio. Antrą vietą užėmė ?Yrio? ? 1 komanda     

            Veteranų grupėje ( virš 50  m) nugalėjo Yrio komanda Sauliu!     

*         Galerija Atnaujinta!!! Naujos nuotraukos iš Slovėnijos

    *         2010 04 18 Lietuvos irkluotojų triumfas Estijoje.   (info :www.rovingas.lt)

 

      Galingai startavo Estijos bei Latvijos sportininkai, kurie greitai atitrūko nuo pagrindinės grupės, tačiau jų iš akiračio nepaleido Mariu ir Arūns bei Sigits ir Juozas ? šie irkluotojai dominavo jau po 15 km. Jiems ant bangų bandė laikytis 2?ojo ir 3?ojo maratono nugalėtojai, estai Uko Kirge ir Kaubi Turnpuu, bei praėjusių metų nugalėtojai, latviai Marc

     Sėkmingai vienvietėmis baidarėmis yrėsi Jonr.    

     Intriga šiose lenktynėse prasidėjo po 40 km, per užtvanką persinešant valtis. Greičiai su šia užduotimi susidorojo M. Buičius ir A. Duuskas, kurie gana tolokai atitrūko nuo visų varžovų. Nesėkmė ištiko J. Ragską, kuris išlipdamas iš valties apvirto.  S. Buas ir J. Gures išsilaipino saloje, iš kurios teko bristi vandeniu iki juosmens. Po šios klaidos pastariesiems teko atiduoti daug jėgų vejantis bei lenkiant nutolusius varžovus.  

      Po 53 km. lyderių poziciją susigrąžino S. vas ir J. Gičius, nes M. Bvičius ir A. Duskas įveikinėdami kliūtį atsidūrė vandenyje. Tačiau srauniuose posūkiuose veteranai padarė keletą klaidų ir lyderių pozicijas vėl  prarado.

       Irkluojant šia 100 km distancija sukaisti neleido šaltas Vohandu vanduo. Įveikinėjant upės slenksčius teko panerti keletą metrų po vandeniu. Irkluota ežere, nugalėtos šoninės Tamulos ežero bangos, įveikti sraunūs posūkiai bei įvairios kliūtys, atsiradusios išsiliejusios upės apsemtose pievose.

       Maratono nugalėtojai, M. Butravičius ir A. Duskas, šį nuotolį įveikė per 7val. 58 min. 37 s. ? įveikiant šią distanciją pasiektas geriausias laikas. Iki šių varžybų geriausias rezultatas buvo pasiektas praėjusiais metais ?  Latvijos įgula šį nuotolį buvo įveikusi per 8 val. 28 min. 07 s.

       Antri finišavo S. as ir J. Gurius 8 val 04 min. 47 s. treti estai Uko Kirge ir Kanpuu 8 val. 08 min. 10 s.

       Baidarių vienviečių grupėje nugalėjo Jonauskas, o Kauno ?Robinzonas? Linas Samaška užėmė 7-tą vietą.

       Nugalėtojai bei prizininkai apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis bei piniginiais prizais.

       Pasiekti puikių rezultatų Lietuvos irkluotojams padėjo b/k irklavimo veteranas Aleksvas ir Darikevičius, kurie lydėjo ir padėjo sportininkams, suteikiant reikaligą pagalbą bei informaciją varžybų metu.

       Su rezultatais galite susipažinti čia....

       Užfiksuotas akimirkas iš šių varžybų galite pamatyti čia...

2010 04 18   Sveikiname Vohandu maratono dalyvius

St.Nr.

Valtis

Dalyviai

Laikas

Absoliuti įsk.

Valčių klasėje

 179

K-1

 

8:16.41

         4

1

 201

K-1

 

10:16.54

       29

         7

 270

K-2

 

8:04.47

        2

         2

 303

K-2

 

11:23.55

       67

       26

 304

K-2

 

7:58.31

        1

         1

Distanciją baigė 268 ekipažai.       Baigėsi 5?asis tarptautinis b/k irklavimo 100 km maratonas Vohandu upe. Startas buvo duotas 7 val. ryte Tamulos ežere raketos šūviu. Tarp 316 startavusių įgulų dominavo mūsų šalies irkluotojai. Finišo liniją pasiekė 268 įgulos. Dviviečių baidarių vyrų grupėje startavo 86 įgulos, vienviečių baidarių vyrų susirinko 57.

 

*     Video iš Dukštos 2009 11 30!

 

* Video iš Žvelsos!

 

* ŽEMAIČIAI SAKO YR ŽVELSOJ VONDENS!!!

*      Žvelsa jau plaukiama  , ryt -poryt jeigu tik  kas norit lekit !

*      Ulos maratono rezultatus galite rasti cia

*      2009 09 27 Ulos maratonas (32 km.) (straipsnio autorius Sigitas Bulovas rovingas.lt)

 ? .m rugsejo 26 diena vandens sporto ir turizmo megejai rinkosi i Dzukija (Varenos raj.) dalyvauti tradiciniame Ulos maratone. ? i karta i Zervynu kaima, kur buvo duodamas startas maratono dalyviams, susirinko rekordinis dalyviu skaicius. Apie  200 irkluotoju  i  25 km ilgio trasa Ulos upe ir 7km  Merkiu susiruoše daugiau nei 100 baidariu,  startavusiu po viena  intervalu kas 1 min.  

 ? iame renginyje dalyvavo ir musu klubo atstovai, kurie gana sekmingai atstovavo Klaipedos regiono komandai ?Prie šaltinio? bei Kauno ?Yriui?. Mišriu ekipažu grupeje nugaletojais tapo Aimiene ir  Aišinas (?Prie šaltinio?). Kauno ?Yrio komandai atstovave Sanovaite ir Sigitovas, nors ir apsiverte distancijoje du kartus, užeme trecia vieta. Antri šioje grupeje buvo ?Yrio? atstovai Egžeraite ir Edvizaitis. Garbingai nelengva distancija iveike ir iskaitinius 2 taškus  ?Prie šaltinio? komandai pelne Arvyunas su žmona Danue.  

 Vyru dvejetu varžybose nugaletoju laurus laimejo Kauno ?Yrio? igula Darius ? ukevicius ir Jos. Antri - taip pat kaunieciai Arunskas ir Juous, o  treti -  Arttos sporto klubo atstovai  Maritrimavicius ir Ignaskas. 

 Tarp moteru dvivieciu pirmavo Kabinzonados" komandos atstoves Zita Žie ir Liu

 Vienvieciu baidariu plaukima laimejo Aruinauskas iš Alytaus, antras - Lmaška, trecias 

fitness shop lt

Pagal varžybu nuostatus komandinius iskaitinius taškus 2 pelne tik tos igulos, kurios isiteko i keturiu valandu laiko limita, netilpusios po 1 taška. Komandineje iskaitoje nugalejo Kauno ?Yris?.  Antroje vietoje - gausiausiai atstovaujama Klaipedos regiono komanda ?Prie šaltinio?, kuriai atstovavo net 16 dvivieciu baidariu igulu. Pažymetina, kad visos šios komandos igulos pelne iskaitinius taškus. Treti -  Kauno ?Robinzonada?.    

  Kai kurie  patyre meistrai  Ulos maratona vertina kaip viena sudetingiausiu maratonu. Jame nepakanka vien greicio ar ištvermes, bet reikalinga ir greita orientacija bei greitas loginis mastymas iveikiant  ivairias kliutis -  užvirtusius medžius, staigius posukius, seklumas, ivairias sroves ir pan. Patyres irkluotojas, dalyvaves pirma karta Ulos maratone, prasitare, kad per visa gyvenima neteko iveikti tokiu ir tiek kliuciu kaip Ulos upeje.

  Vieni stipriausiu šio ekstremalaus irklavimo Lietuvoje atstovu  Aruauskas ir Juoevicius jau spalio menesi išvyksta i Cev (Cekija), dalyvauti  10-ta diena vyksianciame viename iš sudetingiausiu ir prestižiškiausiu upes maratonu  Europoje. Su šio maratono salygomis bei vaizdais iš šio maratono galite susipažinti ir pamatyti paspaude cia....

  ? iame maratone rovingas.lt neturejo savo foto korespondento, todel kas turite neblogu foto ir neprieštaraujate kad jos butu patalpintos šiame tinklapyje atsiuskite adres

*      2009.09.12 Nemuno regatos rezultatus galite rasti cia

*      2009.09.12Nemunoregata Nuostata

*     2009.09.26 Ulos maratono nuostatus rasite cia  paraiškos blanka  cia

*     Krikštynos Suomijoj Neitikoski

*       Vandens turistu šventes rezultatus galite pažiureti cia

*      Galerija atnaujinta , pažiurekite.

*       2009 06 27-28 dienomis vyko Vandens turistu švente Plateliuose ( Rengejas Vytautas Egertas )

*      Nebloga akimirka

      

*      2009 06 08 Merkio maratonas  

  Baigesi vandens sporto, turizmo ir kelioniu megeju maratonas Merkio upe. ~30 km ilgio trasa ryžosi iveikti daugiau kaip 100  dvivieciu baidariu vyru, moteru ir mišriu igulu, bei vienvieciu baidariu ir pripuciamu plaustu. Varžybu dalyviai startavo Serenoje, o finišavo Puvociuose, Grudos ir Merkio upiu santakoje.   

 Oro salygos butu buvusios gana palankios, jei ne šiek tiek vesus oras bei protarpiais padulksnojantis lietus, kuris, nenuslopino nei geros dalyviu nuotaikos, nei ryžto pasiekti finiša. Maratonas vis gi tai daug jegu ir atkaklumo bei stiprios valios reikalaujancios varžybos, ju dalyviams teko pakovoti ne tik su nuovargiu, bet ir su plaukima vietomis paivairinanciais mašalu spieciais kurie be gailescio atakavo varžybu dalyvius. 

 ? iose varžybose dideliu netiketumu nebuvo, nugalejo labiausiai patyre. Tarp vyru dvivieciu pirmavo Juozrevicius ir Auskas, gal kiek nelauktai mišriu valciu klaseje nugalejo šiu varžybu debiutantai, komandai ?Prie šaltinio? atstovavusi musu klubo atstove Aimiene, bei klaipedietis Aidlešinas, taciau atsižvelgiant i ju kaip irkluotoju patirti prie netiketumu ju pergales priskirti nebutu galima. Kita musu klubo atstove Sanovaite poroje su Jagausku iš Visagino atstovave Kauno ?Yriui? finišavo antri. Tarp vienvieciu baidariu stipriausias ši karta buvo Arunauskas iš Alytaus, o plausta greiciausiai atplukde Gedvonio komanda.   

 Susumavus rezultatus, komandineje iskaitoje pirma ir antra vieta, kaip visada pasidalino daugeli metu iš eiles nenugalimos Kauno Yrio komandos, o trecioje vietoje liko Arturo Vietos sporto klubas.   

 ? i rengini organizavo Lietuvos keliautoju sajunga. 

        Straipsnio autorius Sigitas Bulovas www.rovingas.lt 

*      Merkio maratono rezultatus galite jau  pažiureti cia  , arba rezultatu skyrelyje

*     Merkio maratono nuostatus galite pažiureti cia

*      2009 05 23 Netoli Gdynios  miestelyje Wiezyca vyko taip vadinamas baidariu krosas

*      distancija -ežerinis ratas ~ 40km su perbegimais iš vieno ežero i kita kai kurie iš ju 1,5-1,8km .Oro salygos buvo gan ekstremalios  pute stiprus šiaurinis vejas su lietum o kai kuriems ir krušos teko , bangos ivairios , ilgajame ežere vyravo šonines  , teko kai kam ir vandeni krante išsipilti. Bet visi musu dalyviai sekmingai pasieke finiša , galiu net Robinzona pagirtiuž valia ir atkakluma. Net lenku tokiu oru daug nebuvo , kaip ankstesniais metais.

*     K1 baidariu klaseje pirmas buvo Jonaagas ,antras Marrimavicius , ketvirtas Vytenis Grigas .K2 antri buvo Audrius Ceponis ir Pauarkevicius , T2 vyru grupeje pirmi buvo Arunuskas ir Jurevicius , T2 mišrioje grupeje pirmi buvo klaipediete Aide ir Edvinitis  . T1 grupeje pirmas buvo Das ? ukevicius  trecias Toojis , šeštasas.

*      Ir jau antrus metus iš eiles iškovojom komandine taure ir pagrindini priza ( turistine baidare)

*      Sveikinu ir dekoju visiems dalyvavusiems ir palaikiusiems mums.

*      Kroso rezultatus rasite cia

*       Naujierius Silovas  www.rovingas.lt

2009 05 19 Vandens turizmo ir sporto megejams

Auresoil Sensi & Secure

 Vandens turizmo megejams bei megstantiems pasivaržyti ilgesniuose nuotoliuose, ivairiomis baidaremis ir kanojomis siulome sudalyvauti viename iš ispudingiausiu renginiu Europoje, Ceumlov maratone (Cekija) kuris vyksta reguliariai, rudeni, kiekvienais metais. Tai vienas iš triju Europos maratono etapu. Antras ir trecias etapas vyksta atitinkamai Italijoje ir Prancuzijoje. ? iu maratonu prizinis fondas 9000 euru.

2009 05 18 Minijos maratonas 2009

 Baigesi dvi dienas trukes baidariu irklavimo maratonas Minijos upe, skirtas Lietuvos vardo tukstantmeciui pažymeti. Puikus pavasariškas oras pritrauke nemažai dalyviu iš ivairiu Lietuvos kampeliu. Savo jegas išbandyti pirma karta organizuojamame tokiame maratone bei praleisti laika gamtoje užsiregistravo net 21 komanda iš kuriu startavo 16.

.

 Varžybu organizatoriai Gintautas Rusteika ir Vytautas Egertas bei  remejai Gargždu geležinkelis, UAB ?Mars?,               dienraštis ?Banga? ir šio  renginio globejas Petras Gražulis pasistenge kad viskas vyktu sklandžiai. Tiek tarp dalyviu,    tiek tarp gausiai susirinkusiu žiurovu bei dalyviu palaikymo komandu, vyravo šventine ir pakili nuotaika.

 

 Komandos startavo burtu tvarka, nustatyta eile, pavieniui kas 1 minute. Ekipažai keitesi iš anksto numatytose pasikeitimo vietose. Pirma diena teko iveikti 74 km. atsuma nuo Stonaiciu iki Žvelsenu. Antra diena kaip ir kad buvo numatyta, distancija buvo sutrumpinta, dalyviai finišavo Priekuleje.

Naujienų archyvas čia